Babska Rebelia (2017)

Grafika projektu Babska Rebelia.

„Babska Rebelia” to wyjątkowy projekt, skierowany do aktywnych kobiet, które czują w sobie moc. To inicjatywa pozytywnych buntowniczek z pasją. Kobiet dla kobiet.

Pragniemy stworzyć miejsce, z którego kobiety będą czerpały pozytywną energię i motywację do codziennych działań. Chcemy odgruzować i znów odnaleźć swoje „Ja”, zagubione w natłoku codziennych obowiązków.

Każda z nas ma marzenia, plany, pomysły, które chciałaby zrealizować, ale ciągle brakuje na to czasu, motywacji, a może odrobiny odwagi. Na pewno nie brakuje sterty obowiązków i oczekiwań, które staramy się spełniać zawsze jak najlepiej i jak najszybciej. My to znamy i Wy też. Nigdy nie jest za późno na bunt!

To właśnie z tego powodu wspólnie stworzymy niezwykłe miejsce spotkań dla nas kobiet w różnym wieku i na różnym życiowym etapie. Kobiet, chcących od życia czegoś więcej niż tylko spełnianie obowiązków. 

Chcemy zatrzymać chwilę, oderwać się od bezpiecznej rzeczywistości i czerpać radość ze spotkania. Każda z nas ma w sobie moc! Odkryjemy ją w sobie i dla siebie.

„Babska Rebelia” to cykliczne spotkania w prawdziwie Babskim gronie. Nie chcemy wystylizowanych zdjęć z efektem upiększania. Chcemy być sobą, wreszcie! Będziemy spotykać się z kobietami o silnych osobowościach, czerpać od nich energię i moc. Zainspirujemy się historiami kobiet, które zawojowały świat bo uwierzyły w siebie.

Zapraszamy matki, żony i kochanki. Kobiety po przejściach i te, które dopiero zaczynają swoją wędrówkę w głąb kobiecości.

Ewa Kamieniak i Małgorzata Polesiak-Wypych

W ramach projektu odbyły się:

 

 

MANIFEST – spotkanie warsztatowe z Sylwią Chutnik

 

GODŁO – spotkanie warsztatowe z Marzeną Miszczuk-Głowacką

 

HYMN – spotkanie warsztatowe z Sylwią Wójcik

 

Projekt realizowany był w ramach „Grawitacji kulturalnej“

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017

 

NCK_dom-kultury-plus-zNCK_kolor-RGB

Polecamy

Strona powstała w ramach przedsięwzięcia grantowego „Dom otwarty” realizowanego w projekcie „Kultura bez barier” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Recent Posts

Top Categories

Top Tags