Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30EC
Galeria Węglin

Historie mieszkańców Węglina

W ramach działań w Kiosku ze sztuką Aleksandra Zińczuk zrealizuje instalację dźwiękową na podstawie nagranych historii mieszkańców Węglina. Wizualnie całość dopełni komiks Macieja Pałki.

Warsztaty tworzenia zinów komiksowych

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na warsztaty tworzenia zinów. Tematem historii komiksowych będą mieszkańcy i dzielnica Węglin, jej historia, miejsca i legendy. Prowadzenie – Maciej Pałka.

Kiosk z zinami / Maciej Pałka / Kiosk lubelski

W listopadzie Kiosk ze sztuką zmieni się w czytelnię półprofesjonalnych i amatorskich mikrowydawnictw. Maciej Pałka zaprezentuje wystawę zinów komiksowych.

Potworne referendum / Florentyna Nastaj / Kiosk lubelski

Weź udział w potwornym referendum! Zagłosuj na stworka i wybierz reprezentanta dzielnicy! Głosowanie potrwa do 22 października.

Stworek „Węglinek”/ Kiosk lubelski

Zapraszamy do Kiosku ze sztuką na warsztaty plastyczne dla Dzieci, Dorosłych i całych Rodzin z tworzenia figurek z gliny. Zaprojektujemy i wykonamy stwora, który stanie się maskotką dzielnicy.

Spacer i warsztaty rysunkowe / Kiosk lubelski

Od września do grudnia Kiosk ze sztuką będzie miejscem współdziałania lubelskich artystów i mieszkańców Węglina. Na początek zapraszamy na plener rysunkowy po dzielnicy!

Ciasny, ale własny

Nowi w sąsiedztwie to nieustający performance pięcioosobowej rodziny – Magdy Szubielskiej (Mama), Radosława Bułtowicza (Tata) oraz ich trzech córek: bliźniaczek Ady i Niny (4 lata) oraz Maliny (prawie 1 rok).

Nowi w sąsiedztwie

Dzień dobry, jesteśmy nowi w sąsiedztwie. Przez jakiś czas będziemy rezydować w Kiosku ze sztuką przy DDK „Węglin”. Do kiosku ciągnęło nas od dawna. To taka nasza rodzinna tradycja.

Uwaga! Konkurs!

Ogłaszamy konkurs na projekt cyklu działań związanych ze sztuką współczesną w Kiosku ze sztuką i dzielnicy Węglin w 2015 roku!

NOWY DOM – FINAŁ

Zapraszamy na finał Projektu „Nowy dom” i premierę alternatywnego przewodnika po dzielnicy Węglin. W „Kiosku ze sztuką” odbędziemy również dźwiękową podróż do Patagonii. Do zobaczenia!