My Mamy (2012-2013)

Grafika cyklu My Mamy.

„My Mamy” to cykliczne spotkania przy kawie i herbacie, podczas których rozmawiamy o gorszych i lepszych chwilach bycia Mamą, dzielimy się doświadczeniem i wiedzą, plotkujemy i łamiemy stereotypy Mamy „uwięzionej z dzieckiem w domu”.

Tylko My Mamy wiemy, że macierzyństwo to wielka radość, ale i trudne chwile. Nikt nie zrozumie Mamy, tak jak druga Mama, a najlepiej cała rzesza Mam!

Jak pogodzić bycie Mamą i kobietą atrakcyjną, jak być dobrą Mamą i nie zwariować, jak kreatywnie spędzać czas ze swoim dzieckiem, a przede wszystkim jak nie zapomnieć o Sobie i Swoich potrzebach?

Na te i wiele innych pytań postaramy się wspólnie odpowiedzieć na cotygodniowych spotkaniach z cyklu „My Mamy”. Same zadecydujemy o tym, co będzie tematem naszych spotkań, o tym, jakich gości chciałybyśmy zaprosić i jakie warsztaty są nam potrzebne.

Zapraszamy Mamy solo, jak i z dziećmi. Postaramy się by Dzieci również spędziły ten czas twórczo i aktywnie!

Koordynatorką cyklu jest Urszula Kokoszka.

 

W ramach cyklu dotychczas odbyły się:

 

Polecamy

Strona powstała w ramach przedsięwzięcia grantowego „Dom otwarty” realizowanego w projekcie „Kultura bez barier” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Recent Posts

Top Categories

Top Tags