Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Grudzień 2014
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031EC
Kalendarz

KOMIKSOWA OBŁAWA

Zapraszamy na długo oczekiwaną premierę wydawnictwa „Komiksowa obława”, zbiór komiksów uczestników Warsztatów Komiksowych w DDK „Węglin”.

Wieczór kolęd

Rada Dzielnicy Węglina Północnego zaprasza na „Wieczór kolęd”. Podczas koncertu ks. Antoni Socha otrzyma wyróżnienie „Godność Czyniącego Dobro”.

Lekcje Muzyki – koncert III

Podczas koncertu z Cyklu „Lekcje Muzyki” usłyszymy program poświęcony Janowi Pawłowi II. Wystąpi muzykujące rodzeństwo: Alicja, Agnieszka i Adam Czarneccy. Zapraszamy!

„Niebiosa mogą zaczekać” Ernest Lubitsch

Zapraszamy na jedną z najpiękniejszych filmowych baśni o miłości. W rolach głównych Gene Tierney i Don Ameche.

HERODY WĘGLIŃSKIE / PREMIERA

Zapraszamy do DDK „Węglin” na premierę barwnego widowiska świątecznego! Na scenie wystąpią pracownicy i współpracownicy Dedeka. Scenariusz i reżyseria – Stanisław Miedziewski.

NOWY DOM – FINAŁ

Zapraszamy na finał Projektu „Nowy dom” i premierę alternatywnego przewodnika po dzielnicy Węglin. W „Kiosku ze sztuką” odbędziemy również dźwiękową podróż do Patagonii. Do zobaczenia!

NIEZWYKŁY WARSZTAT GWIAZDKOWY

Drodzy Rodzice, Drodzy Dziadkowie, Kochane Dzieci, zapraszamy Was do udziału w Niezwykłym Warsztacie Gwiazdkowym w DDK „Węglin”! Wspólnie przygotujmy się do Świąt Bożego Narodzenia!

„Złotoręki” Otto Preminger

Zapraszamy na kolejne spotkanie filmowe. W rolach głównych zobaczymy Kim Novak i Franka Sinatrę.

Zaczarowane opowieści ozdób choinkowych

W ramach Cyklu „My Mamy” zapraszamy na warsztaty, podczas których Mamy wykonają gipsowe ozdoby świąteczne.

Spis Treści – Joanna Szczepkowska

W ramach Cyklu „Spis Treści” zapraszamy na spotkanie z twórczynią wszechstronną, aktorką telewizyjną, teatralną i filmową, Joanną Szczepkowską.