Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Październik 2014
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Kalendarz

„Rosja według Czechowa II”

Amatorski Teatr Towarzyski zaprasza na przedstawienie w reżyserii Dariusza Borucha. W programie m.in. żarty sceniczne Antoniego Czechowa „Niedźwiedź” i „Jubileusz”.

Projekt „POBYT TOLEROWANY”

Zapraszamy do udziału w warsztatach „Inni są w nas”, „Obce smaki”, akcji „Pobyt tolerowany” i otwartym spotkaniu „Gościnność. Gość, Inny” w ramach Projektu „Nowy dom”.

Dziewczyna o włosach jak len w zatopionej katedrze

Czarowny świat utworów fortepianowych Claude’a Debussy’ego – zapraszamy na część II spotkania „Czy muzyka przedstawia rzeczywistość?” z Cyklu „Profesor Kęsik Prezentuje”.

„Duma Jankesów” Sam Wood

Zapraszamy na kolejne spotkanie filmowe w ramach nowego sezonu Akademii zapomnianych arcydzieł filmowych – WE DWOJE. W rolach głównych Teresa Wright i Gary Cooper.

LEKCJE MUZYKI – koncert II

Zapraszamy na II koncert w ramach nowego, muzyczno-edukacyjnego cyklu w DDK „Węglin”.

Mój Przyjaciel Blender

Z Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” zapraszamy na warsztaty kulinarne. Planujemy wykonanie kilku prostych i zdrowych smarowideł do chleba. Ukręcimy m.in. domowe masło orzechowe czy fasolowy „smalec”

Michał Biela – koncert solo

W ramach Cyklu „Peryferia” zapraszamy na solowy koncert Michała Bieli. Usłyszymy jego minimalistyczne i osobiste, zwiewne piosenki na głos i gitarę barytonową.

Przyspieszony kurs kochania siebie

Nie czekaj ani chwili dłużej! Odkryj sposób myślenia, który powoduje, że nie pozwalasz sobie na miłość. W ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” zapraszamy na warsztaty.

RODZINNY WARSZTAT TWÓRCZY – Zidentyfikowane Obiekty Latające

Zapraszamy do rodzinnego rozwijania talentów! Tym razem na warsztatach wspólnie zbudujemy latające dzieła sztuki.

„Podejrzenie” Alfred Hitchcock

Zapraszamy na kolejne spotkanie filmowe w ramach nowego sezonu Akademii zapomnianych arcydzieł filmowych – WE DWOJE. W rolach głównych Cary Grant i Joan Fontaine.