Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Dzieci
Małe Wielkie Bum 1

Małe Wielkie Bum 1

Warsztaty bębniarskie dla Dzieci, które chcą rozpocząć podróż do świata rytmów. Uczestnicy warsztatów poznawać będą instrumenty perkusyjne oraz uczyć się podstawowych rytmów na djembe. Nauka gry przeplata się z zabawą, tańcem i piosenkami, a małe ręce tworzą niepowtarzalną energię.

Małe Wielkie Bum 2

Małe Wielkie Bum 2

Warsztaty bębniarskie dla grupy dzieci, która kontynuuje naukę gry na bębnach. Poszerzamy wiedzę, uczymy się coraz bardziej skomplikowanych rytmów i układów rytmicznych. Tworzymy autorskie piosenki z akompaniamentem ukulele i przygotowujemy się do występów przed szerszą publicznością.

Młodzi Bębniarze

Młodzi Bębniarze

„Młodzi bębniarze” to najbardziej zaawansowana grupa grająca na bębnach w DDK „Węglin”, która pracuje razem od czterech lat, a jej członkowie prezentują coraz wyższy poziom sztuki bębniarskiej. Potrafią zagrać wiele rytmów afrykańskich. Od dwóch lat zajmują się także graniem rytmów batucadowych rodem z Brazylii.

Street Dance,Grupa Basic

Street Dance – GRUPA BASIC

Podstawy stylów street-dance, tj. Hip-Hop, Popping, Locking, Break-Dance. Na zajęciach uczestnicy wykonują ćwiczenia: rytmiczne, fizyczno-rozciągające, koordynacyjne; poznają podstawowe figury z zakresu tańca Hip-Hop i Funk Styles; tworzą proste choreografie z możliwością wykorzystania ich w pokazach i konkursach.

Warsztaty pianistyczne

Warsztaty Pianistyczne

Zajęcia zarówno dla osób początkujących, jak również dla tych, którzy już wcześniej mieli okazję uczyć się gry na pianinie. Będą one odpowiednie dla wszystkich chcących rozwijać swój talent artystyczny i warsztat muzyczny zarówno pod kątem profesjonalno-muzycznym (szkoła muzyczna), jak i dla własnej przyjemności i ku uciesze bliskich.

Warsztaty Słowa MN

Warsztaty Słowa

Zapraszam do wspólnej pracy osoby, które lubią czytać i mają potrzebę spotykania się z publicznością, by opowiadać o sobie z pomocą tekstów literackich. Będziemy pracować nad tym jak: radzić sobie z tremą, dobierać repertuar, interpretować teksty, sprawić by występ był przekonywujący i ciekawy oraz przygotowywać się do konkursów recytatorskich. Na zajęciach równie ważny będzie sam warsztat mówienia, czyli ćwiczenia artykulacyjne, emisyjne i oddechowe.

Warsztaty Wokalne MP

Warsztaty wokalne

Warsztaty Wokalne są skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy uwielbiają śpiewać. Wszystkich miłośników sztuki wokalnej zapraszamy na warsztat emisji głosu, prawidłowej techniki oddechu, analizy i muzycznej interpretacji.

Zajęcia ruchowe dla dzieci

Zajęcia ruchowe dla dzieci

Zabawy ruchowe z muzyką z elementami gimnastyki korekcyjnej, kinezjologii edukacyjnej, integracji sensorycznej, pedagogiki cyrku, tańca, fitnessu i różnych dyscyplin sportu. W trakcie zabaw dzieci poprawiają swoją sprawność, kondycję, motorykę i koordynację.

Zabawy Teatralne

Zabawy Teatralne

Zajęcia artystyczne dla Dzieci, które nie mogą usiedzieć w miejscu i uwielbiają bawić się w teatr! Na warsztatach najmłodsi będą poznawać świat sztuki aktorskiej przez zabawę, taniec i śpiew. Będą gimnastykować buzię, ćwiczyć wyobraźnię, odgrywać role oraz tańczyć, śpiewać i stawać się aktorami. Celem zajęć jest artystyczny rozwój Dzieci, inspirowanie do twórczego działania i świetna zabawa, w teatr.