Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Grudzień 2017
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

WIECZNE CZYTANIE / PASIERB

Zapraszamy na kolejne spotkanie z Cyklu „Wieczne Czytanie”, którego bohaterem będzie Stanisław Pasierb i jego poezja. Czyta – MAJA KOMOROWSKA.

DDK „Czuby Południowe” – nowe miejsce kulturalnych spotkań!

Otwieramy nowe miejsce kulturalnych spotkań! Zapraszamy na Dzień Otwarty do DDK „Czuby Południowe” przy ul. Wyżynnej 16. Czekamy na Was! Do zobaczenia!

Akcja NARESZCIE LATO W MIEŚCIE NA WĘGLINIE 2015! Informacja dla uczestników

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w Akcji „Nareszcie lato w mieście na Węglinie”.

Benefiks z Węglina

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” serdecznie zaprasza na Benefiks z Węglina – Jubileusz pracy artystycznej Witalii Sosnowskiej. Wstęp z zaproszeniami!

Akcja NARESZCIE LATO W MIEŚCIE NA WĘGLINIE 2016! Informacja dla uczestników

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w Akcji „Nareszcie lato w mieście na Węglinie”. Zapisy będą przyjmowane od 16 do 24 czerwca wyłącznie drogą mailową.

MAM DEDEK! / Niektórzy lubią poezję

MAM DEDEK! Zapraszamy na działanie sceniczne w wykonaniu uczestników Warsztatów Słowa w DDK „Węglin” i w DDK „Czuby Południowe” oraz uczestniczek warsztatów „Słowa dojrzałe” w DDK „Czuby Południowe”!

MASKARADA

Karnawał w Rio? Karnawał w Wenecji? Karnawał na Węglinie! Zapraszamy Dzieci na bal maskowy! Stworzymy hymn karnawału! Przejdziemy radosnym korowodem przebierańców! Zatańczymy w rytmie salsy, samby i walczyka!

Rodzinne kolędowanie

Zapraszamy na pokaz warsztatowy uczestników projektu „Domowa Edukacja Kulturalna”. Dzieci zaśpiewają kolędy, zagrają na instrumentach oraz zadeklamują wiersze ks. Jana Twardowskiego!

NIEZWYKŁY WARSZTAT GWIAZDKOWY

Zanim pochłoną Cię świąteczne zakupy i porządki, odwiedź DDK „Węglin” i DDK „Czuby Południowe”! Wspólnie przygotujmy się do świąt Bożego Narodzenia na Niezwykłym Warsztacie Gwiazdkowym!

Kopciuszek, czyli jak zepsuć sylwestra / PREMIERA

Być Kopciuszkiem nie jest łatwo, ale czy być macochą lub brzydką siostrą jest przyjemnie? Zapraszamy na premierę teatralną w wykonaniu uczestników Warsztatu Teatralnego dla Rodziców!