Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Piękne wnętrze

06/04/2017, godz. 17:00    

wnetrze1(1)Jak piękne przedmioty wpływają na nas i nasze dzieci? Czy obcowanie z dziełami sztuki ma jakieś znaczenie? Czy wystrój pokoju i to, co się w nim znajduje, może kształtować poczucie estetyki u naszych dzieci? Zastanowimy się też nad siłą obrazu na przykładzie konkretnych ilustracji i książek. Korzystając z najnowszych trendów stworzymy spersonalizowane plakaty i ozdoby do pokoju dziecięcego tak, aby poczuć, ze już teraz mamy wpływ na nasze otoczenie. Postaramy się zgłębić tajniki pięknie zaprojektowanych dziecięcych wnętrz z estetycznego punktu widzenia. Piękne wnętrze wpływa na Wnętrze!

Koordynacja i prowadzenie – Paula Krać

Zapisy –  mymamy@ddkweglin.pl

Koszt udziału – 10 zł

Liczba miejsc ograniczona. Przy zapisach prosimy podać informację o ilości Dzieci, biorących udział w warsztacie oraz o ich wieku.

Paula Krać z wykształcenia artysta-plastyk, ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Pasjonuje się robieniem „czegoś z niczego”, lubi używać materiałów recyklingowych i czerpać ze stylu skandynawskiego. Mama Róży i Kosmy. Marzy o tym, aby jej dzieci były otoczone pięknymi i funkcjonalnymi przedmiotami.

O Cyklu:

Czy są takie tematy, które chciałybyście zgłębić? Rzeczy, które chciałybyście własnoręcznie zrobić, ale nie macie na to czasu? Ja mam cała listę!

„My Mamy – Trzecie Oblicze” to kolejna odsłona cyklu spotkań dla Mam. Tym razem opiekę nad warsztatami powierzono mi – czyli Mamie! Traktuję to jako symboliczne zaproszenie Nas wszystkich do współtworzenia tych spotkań. Chcę, by były one odpowiedzią na Nasze potrzeby –  wyjścia z domu, spotkania z innymi Mamami, zrobienia czegoś twórczego i przede wszystkim zgłębienia wiedzy na nurtujące nas tematy. Na spotkaniach możemy zrobić wszystko to, na co w domu nie mamy czasu ani warunków. Warsztaty manualne będą przeplatać się z warsztatami wiedzy o rodzicielstwie i rozwoju osobistego. Mamo, jeśli potrzebujesz złapać oddech i zaczerpnąć inspiracji – zapraszamy! Wydarzeniom odbywającym się w ramach cyklu „My Mamy – Trzecie Oblicze” patronuje portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl.