Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Październik 2017
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC

Kwestie zawodowe

19/10/2017, godz. 17:00    

kwestie_zawodoweDzieci są już na tyle duże, że pora wracać do pracy? Nareszcie nastał czas, żeby realizować się zawodowo? Nastręcza to więcej radości i entuzjazmu czy strachu? Jak odnaleźć się na rynku pracy po przerwie? Wrócić do starej, czy poszukać nowej? Jak wzmocnić pewność swoich kompetencji i przedsiębiorczości? Co jest kluczem do sukcesu zawodowego? Najlepiej zapytać specjalisty. Zapraszamy na spotkanie z zakresu rozwoju osobistego z trenerem, coachem – Dariuszem Królem.
Prowadzenie – Dariusz Król – z wykształcenia politolog (ukończył Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie) , trener i coach z zamiłowania. Od 2003 roku w branży szkoleniowej początkowo jako trener wewnętrzny, a od 2006 roku w założonej i prowadzonej przez siebie firmie. Jest konsultantem ds. sprzedaży w firmach handlowych i wykładowcą w Lubelskiej Szkole Biznesu oraz Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. W prowadzonych przez siebie szkoleniach wykorzystuje metody i techniki Neurolingwistycznego Programowania (NLP). Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu skutecznej sprzedaży, profesjonalnej obsługi klienta, zastosowania psychologii perswazji do negocjacji zarządzania emocjami i stresem, autoprezentacji oraz szkoleniach wspierających rozwój osobisty. Proponuje naukę praktycznych umiejętności poprzez doświadczanie, zabawę, metaforę i indywidualne podejście.

Koordynacja – Paula Krać

Czas trwania – 2 godz.

Zapisy –  mymamy@ddkweglin.pl

Koszt udziału – 10 zł

UWAGA! Warsztat bez Dzieci! Zachęcamy, aby zatrudnić męża, dziadków, koleżanki, sąsiadki i podarować sobie ten czas!

O Cyklu:

Czy są takie tematy, które chciałybyście zgłębić? Rzeczy, które chciałybyście własnoręcznie zrobić, ale nie macie na to czasu? Ja mam cała listę!

„My Mamy – Trzecie Oblicze” to kolejna odsłona cyklu spotkań dla Mam. Tym razem opiekę nad warsztatami powierzono mi – czyli Mamie! Traktuję to jako symboliczne zaproszenie Nas wszystkich do współtworzenia tych spotkań. Chcę, by były one odpowiedzią na Nasze potrzeby –  wyjścia z domu, spotkania z innymi Mamami, zrobienia czegoś twórczego i przede wszystkim zgłębienia wiedzy na nurtujące nas tematy. Na spotkaniach możemy zrobić wszystko to, na co w domu nie mamy czasu ani warunków. Warsztaty manualne będą przeplatać się z warsztatami wiedzy o rodzicielstwie i rozwoju osobistego. Mamo, jeśli potrzebujesz złapać oddech i zaczerpnąć inspiracji – zapraszamy! Wydarzeniom odbywającym się w ramach cyklu „My Mamy – Trzecie Oblicze” patronuje portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl.