Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Styczeń 2018
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031EC

ABC rozwoju mowy dziecka

18/01/2018, godz. 17:00    

 „Dlaczego mój 2 latek jeszcze nie mówi?!  Kiedy powinien już mówić „sz” i „r” ?! Czy jeśli mówi niezrozumiale to mu to minie?! Kiedy i czym należałoby się niepokoić, a może mam czas i wystarczy poczekać, a wszystko samo przyjdzie?”.

Jeśli w Twoją głowę wkradł się niepokój o prawidłowy rozwój mowy Twojego dziecka, czujesz, że nie wystarcza Ci intuicja, a porównania z innymi dziećmi nie mają sensu, zadajesz sobie powyższe pytania lub podobne  – zapraszamy!

 „Uspokoję zaniepokojonych, potwierdzę przeczucia niepewnych, odpowiem na wątpliwości. Podzielę się wiedzą o etapach prawidłowego rozwoju mowy, a wszystko to w sosie mojego gadulstwa i przykładów z praktyki w zawodzie logopedy. ”

Hanna Wierchoła

Prowadzenie – Hanna Wierchoła

Koordynacja – Paula Krać

Czas trwania – 2 godz.

Zapisy –  mymamy@ddkweglin.pl

Koszt udziału – 5 zł

Spotkanie ma formę wykładu i rozmowy.

UWAGA! Warsztat bez Dzieci! Zachęcamy, aby zatrudnić męża, dziadków, koleżanki, sąsiadki i podarować sobie ten czas!

Hanna Wierchoła – Mama Róży i Jurka. Logopeda. Pedagog. Terapeuta widzenia dzieci słabo widzących. Ma za sobą kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, w normie i z zaburzeniami, w placówkach państwowych i prywatnych, w Lublinie i poza nim. Chcę się dzielić doświadczeniem z pracy z dziećmi i rodzicami, uspokajać bojących, wysłuchać wszystkich Waszych pytań i obaw.

O Cyklu:

Czy są takie tematy, które chciałybyście zgłębić? Rzeczy, które chciałybyście własnoręcznie zrobić, ale nie macie na to czasu? Ja mam cała listę!

„My Mamy – Trzecie Oblicze” to kolejna odsłona cyklu spotkań dla Mam. Tym razem opiekę nad warsztatami powierzono mi – czyli Mamie! Traktuję to jako symboliczne zaproszenie Nas wszystkich do współtworzenia tych spotkań. Chcę, by były one odpowiedzią na Nasze potrzeby –  wyjścia z domu, spotkania z innymi Mamami, zrobienia czegoś twórczego i przede wszystkim zgłębienia wiedzy na nurtujące nas tematy. Na spotkaniach możemy zrobić wszystko to, na co w domu nie mamy czasu ani warunków. Warsztaty manualne będą przeplatać się z warsztatami wiedzy o rodzicielstwie i rozwoju osobistego. Mamo, jeśli potrzebujesz złapać oddech i zaczerpnąć inspiracji – zapraszamy!