Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Maj 2018
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031EC
Pracownicy

Aleksandra Bitkowska

Absolwentka Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL na kierunku Administracja Publiczna oraz podyplomowych studiów na kierunku rachunkowość i finanse. Doświadczenie z zakresu administracji publicznej i rachunkowości zdobyła dzięki stażom i praktykom, jakie odbyła w lubelskich instytucjach kultury.

Małgorzata Ciorgoń

Absolwentka filologii polskiej ze specjalizacją redaktorsko-medialną na UMCS Lublin. Autorka specjalistycznych tekstów marketingowych. Pracowała jako copywriter, redaktor, korektor i social media manager. Współpracowała z agencjami reklamowymi, start-upami i licznymi portalami internetowymi w całej Polsce. Specjalizuje się w marketingu internetowym.

Stefan Filipowicz

Gospodarz Domu, w 2016 roku wyróżniony przez Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka pamiątkowym grawertonem w uznaniu za swoje zaangażowanie i trud wkładany w podnoszenie stopnia profesjonalizacji obsługi działalności Dzielnicowego Domu Kultury „Węglin”.

Ludomir Franczak

Artysta wizualny, reżyser teatralny, kurator, autor wydawnictw artystycznych. Absolwent Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Kurator międzynarodowych plenerów artystycznych, współtwórca projektów interdyscyplinarnych. Kurator ponad 20 wystaw w Polsce i za granicą. Artysta działający na pograniczu mediów i dyscyplin.

Sylwia Gumiela

Absolwentka filozofii ze specjalizacją filozofia kultury i nauki o kulturze na UMCS Lublin oraz filologii angielskiej w WSSP. Prowadziła szkołę językową. Pracowała w Wydziale Kultury UM Lublin, gdzie zajmowała się monitorowaniem działalności miejskich instytucji kultury. Uczestniczka wielu szkoleń, min. „Zarządzanie projektami w praktyce oraz Inkubatora Animacji Kultury”.

Monika Kalinowska

Z wykształcenia pedagog, animator, certyfikowany trener, od 2005 roku aktywny praktyk i pasjonat stosowania technik cyrkowych w prowadzeniu zajęć ruchowych, autor warsztatów edukacyjnych i projektów cyrkowych, koordynator projektów cyrkowych dla dzieci i młodzieży w Polsce i za granicą (m. in. Niemcy, Ukraina, Rosja).

Ewa Kamieniak

Z wykształcenia pedagog. Od 2013 roku bierze udział w działaniach w DDK „Węglin”. Uczestniczka 8. edycji Inkubatora Animacji Kultury. Uważa, że kultura to przede wszystkim ludzie i ich historia. Prywatnie pasjonatka podróży z licencją na poznawanie wyjątkowych ludzi i niesamowitych miejsc.

Eliana Kisielewska – Główna Księgowa

Ekonomistka, specjalistka ds. finansów i księgowości. Dotychczas obejmowała stanowiska głównej księgowej w instytucjach prywatnych i jednostkach samorządowych. Pracuje także jako wykładowca przedmiotów ekonomicznych w lubelskich szkołach.

Paula Krać

Artysta plastyk. Absolwentka Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. W latach 2009-2013 studentka Wydziału Grafiki tej samej uczelni. W 2010 otrzymała z wyróżnieniem Dyplom Studium Pedagogicznego ASP w Krakowie.

Sławomir Księżniak – dyrektor

Kulturoznawca, muzyk, grafik-designer. Absolwent studiów podyplomowych „Zarządzanie Kulturą w Strukturach Unii Europejskiej”. Był dyrektorem instytucji kultury w Janowcu n. Wisłą i Opolu Lubelskim. Pracował w Ośrodku Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych „Rozdroża” w Lublinie.

Marzena Miszczuk-Głowacka

Absolwentka Socjologii, Wydziału Artystycznego UMCS o specjalizacji Intermedia oraz kierunku Techniki malarskie i pozłotnicze w Lubelskiej Szkole Sztuki i Projektowania im. St. Wyspiańskiego w Lublinie. Dwukrotna stypendystka Prezydenta Miasta Lublin na realizację projektu artystycznego oraz upowszechniania kultury.

Mateusz Nowak – kierownik programowy

Absolwent polonistyki i logopedii oraz studiów doktoranckich z zakresu językoznawstwa polskiego na UMCS Lublin. Ukończył studia podyplomowe: „Zarządzanie Kulturą w Strukturach Unii Europejskiej” i „Zarządzanie Ryzykiem, Planowanie Strategiczne, Prognozowanie, Foresight” oraz szereg szkoleń, kursów i warsztatów.

Katarzyna Sieńczyk

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunku ekonomia. Doświadczenie z zakresu księgowości i rachunkowości zdobyła dzięki stażom i praktykom, jakie odbyła w lubelskich instytucjach administracji publicznej.

Wojciech Tryksza

Realizator dźwięku, muzyk, sound designer, łowca ulotnych dźwięków i entuzjasta wszelkich form muzycznych i artystycznych. Założyciel, producent i kompozytor zespołu Askoy i muzyk formacji Sekta Denta. Założyciel internetowego blogu „Zdarte Płyty” opisującego muzyczne wydarzenia z kraju i ze świata.

Jacek Świerczyński

Absolwent dziennikarstwa i politologii. Wieloletni fotoreporter „Dziennika Wschodniego” w Lublinie. Prowadzi warsztaty fotoreportażu w Lubelskiej Szkole Fotografii. Wielokrotny laureat prestiżowych konkursów fotografii, m.in. Sony World Photography Awards, National Geographic, Grand Press Photo.

Jerzy Wójtowicz

Gospodarz Domu, w 2016 roku wyróżniony przez Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka pamiątkowym grawertonem w uznaniu za swoje zaangażowanie i trud wkładany w podnoszenie stopnia profesjonalizacji obsługi działalności Dzielnicowego Domu Kultury „Węglin”.

Magdalena Żelazko

Muzykolog, pianistka, organistka, dyrygent, instruktor rytmiki. Uczestniczyła w wielu kursach i sympozjach dla instruktorów rytmiki. Od kilku lat chórzystka w Akademickim Chórze KUL. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Muzykologia KUL. Specjalizuje się w grze na organach oraz dyrygenturze chóralnej.