Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Pracownicy
Aleksandra Bitkowska, fot. Paweł Waga

Aleksandra Bitkowska

Absolwentka Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL na kierunku Administracja Publiczna. Doświadczenie z zakresu administracji publicznej i rachunkowości zdobyła dzięki stażom i praktykom, jakie odbyła w lubelskich instytucjach kultury. Nieustannie dokształca się w dziedzinie księgowości i finansów uczestnicząc w kursach i studiach z zakresu metod prowadzenia rachunkowości.

IMG_0922_crop0

Małgorzata Ciorgoń

Absolwentka filologii polskiej ze specjalizacją redaktorsko-medialną na UMCS Lublin. Autorka specjalistycznych tekstów marketingowych. Pracowała jako copywriter, redaktor, korektor i social media manager. Współpracowała z agencjami reklamowymi, start-upami i licznymi portalami internetowymi w całej Polsce. Specjalizuje się w marketingu internetowym.

IMG_0348-002

Piotr Czajkowski

Autor stron internetowych. Odpowiedzialny za oświetlenie i nagłośnienie przedstawień oraz imprez kulturalnych zarówno w placówkach, jak i po za nimi. Muzyka to jego pasja. W swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania akustyczne. W DDK „Węglin” jest specjalistą ds. administracyjnych, technicznych i obsługi.

PAN STEFAN FILIPOWICZ

Stefan Filipowicz

Gospodarz Domu, w 2016 roku wyróżniony przez Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka pamiątkowym grawertonem w uznaniu za swoje zaangażowanie i trud wkładany w podnoszenie stopnia profesjonalizacji obsługi działalności Dzielnicowego Domu Kultury „Węglin”.

Ludomir Franczak,fot. Marcin Pietrusza

Ludomir Franczak

Artysta wizualny, reżyser teatralny, kurator, autor wydawnictw artystycznych. Absolwent Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Kurator międzynarodowych plenerów artystycznych, współtwórca projektów interdyscyplinarnych. Kurator ponad 20 wystaw w Polsce i za granicą. Artysta działający na pograniczu mediów i dyscyplin.

Ania Grzybek 2017

Anna Grzybek

Malarka, ukończyła Wydział Artystyczny UMCS na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Otrzymała Wyróżnienie Dziekańskie za dyplom artystyczny. Interesuje się korelacją sztuk. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu plastyki, muzyki, teatru, literatury i tańca.

03sylwia

Sylwia Gumiela

Absolwentka filozofii ze specjalizacją filozofia kultury i nauki o kulturze na UMCS Lublin oraz filologii angielskiej w WSSP. Prowadziła szkołę językową. Pracowała w Wydziale Kultury UM Lublin, gdzie zajmowała się monitorowaniem działalności miejskich instytucji kultury. Uczestniczka wielu szkoleń, min. „Zarządzanie projektami w praktyce oraz Inkubatora Animacji Kultury”.

jpg, Chusta i chusteczki, 14.01.2017, j (2)

Monika Kalinowska

Z wykształcenia pedagog, animator, certyfikowany trener, od 2005 roku aktywny praktyk i pasjonat stosowania technik cyrkowych w prowadzeniu zajęć ruchowych, autor warsztatów edukacyjnych i projektów cyrkowych, koordynator projektów cyrkowych dla dzieci i młodzieży w Polsce i za granicą (m. in. Niemcy, Ukraina, Rosja).

Eliana Kisielewska,fot.Bartek Żurawski

Eliana Kisielewska – główna księgowa

Ekonomistka, specjalistka ds. finansów i księgowości. Dotychczas obejmowała stanowiska głównej księgowej w instytucjach prywatnych i jednostkach samorządowych. Pracuje także jako wykładowca przedmiotów ekonomicznych w lubelskich szkołach.

Sławomir Księżniak fot.Marcin Pietrusza

Sławomir Księżniak – dyrektor

Kulturoznawca, muzyk, grafik-designer. Absolwent studiów podyplomowych „Zarządzanie Kulturą w Strukturach Unii Europejskiej”. Był dyrektorem instytucji kultury w Janowcu n. Wisłą i Opolu Lubelskim. Pracował w Ośrodku Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych „Rozdroża” w Lublinie.

marzena miszczuk-głowacka

Marzena Miszczuk-Głowacka

Absolwentka Socjologii, Wydziału Artystycznego UMCS o specjalizacji Intermedia oraz kierunku Techniki malarskie i pozłotnicze w Lubelskiej Szkole Sztuki i Projektowania im. St. Wyspiańskiego w Lublinie. W latach 2007 – 2016 roku pracowała jako instruktorka plastyki w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów” w Lublinie. W ramach programu Dzielnice Kultury organizowała autorskie projekty, m.in. Artysta – Warsztat – Interakcja.

MATI

Mateusz Nowak – kierownik programowy

Absolwent polonistyki i logopedii oraz studiów doktoranckich z zakresu językoznawstwa polskiego na UMCS Lublin. Ukończył studia podyplomowe: „Zarządzanie Kulturą w Strukturach Unii Europejskiej” i „Zarządzanie Ryzykiem, Planowanie Strategiczne, Prognozowanie, Foresight” oraz szereg szkoleń, kursów i warsztatów: „Zarządzanie projektami społecznymi”, „Organizowanie i prowadzenie działalności kulturalnej”, „Trening profesjonalnej komunikacji w zespole”, „Zarządzanie projektami w praktyce”, „Współpraca międzysektorowa”, „Efektywna komunikacja w zespole”. Posiada Certyfikat „Prince 2 Foundation”.

PAN JERZY WÓJTOWICZ (1)

Jerzy Wójtowicz

Gospodarz Domu, w 2016 roku wyróżniony przez Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka pamiątkowym grawertonem w uznaniu za swoje zaangażowanie i trud wkładany w podnoszenie stopnia profesjonalizacji obsługi działalności Dzielnicowego Domu Kultury „Węglin”.

_MG_7184

Magdalena Żelazko

Muzykolog, pianistka, organistka, dyrygent, instruktor rytmiki. Uczestniczyła w wielu kursach i sympozjach dla instruktorów rytmiki. Od kilku lat chórzystka w Akademickim Chórze KUL. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Muzykologia KUL. Specjalizuje się w grze na organach oraz dyrygenturze chóralnej.