Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Maj 2017
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031EC
Instruktorzy
Agnieszka Adamczewska, DDK Węglin

Agnieszka Adamczewska

Fitness i Taniec to jej pasja. Licencjonowany instruktor Nordic Walking oraz Pilates. Licencjonowany instruktor Zumby i Zumbatonic (dla dzieci). Autorka Programu z serii Ruchu na Świeżym Powietrzu. Trener Urody. Od lat pracuje dla marki Chanel. Promuje ruch i zdrowie w Lublinie.

Bogusław Byrski, DDK Węglin

Bogusław Byrski

Aktor Teatru im. Hansa Christiana Andersena, od 15 lat w Lublinie. Tutaj tworzy nie tylko teatr, ale także inne formy sztuki. Współpracuje z wieloma instytucjami i firmami. Właściciel firmy Projekt Kultura. Członek kolektywu Cząstki Elementarne i twórca Człowieka z maszyną. Chętnie współpracuje z ludźmi, nie boi się wyzwań.

LIDIA Dzhmachyan

dr Lidia Dzhmachyan

Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia i Liceum Muzycznego im. Stanisława Ludkiewicza we Lwowie, Instytutu Muzykologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, studiów podyplomowych w zakresie Dyplomacji Kulturalnej w Collegium Civitas w Warszawie i Podyplomowych Studiów Komunikowania Społecznego i Dziennikarstwa w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyła kurs pedagogiczno-metodologiczny w Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Cyklicznosc,19.06.16,fot.Jacek Swierczynski (20)

Ewelina Drzał-Fiałkiewicz

Tancerka, instruktor tańca współczesnego, choreograf. W wykształcenia jest lekarzem. Od 2006 roku związana z Grupą Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej. Współpracuje m. in. z Lubelskim Teatrem Tańca i Teatrem im. H. Ch. Andersena. Uczestniczka wielu krajowych i międzynarodowych projektów oraz warsztatów z dziedziny tańca współczesnego. W tańcu szuka energii, fizyczności i ciągłego rozwoju.

Teresa Filarska

Teresa Filarska

Swoją drogę artystyczną rozpoczęła w Warszawie w studenckim Teatrze PSPS. Później pracowała w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Aktorka lubelskiego Teatru im. Juliusza Osterwy od 1985 roku.

Julia Jeżewska-Mazur-fot.do bio

Julia Jeżewska-Mazur

Fizjoterapeutka, instruktor fitness, Pilates, aqua fitness, nordic walking, trener personalny, certyfikowany instruktor Trilo Chi. Absolwentka AWF we Wrocławiu, posiada liczne certyfikaty i wciąż poszerza swoją wiedzę biorąc udział w kursach, szkoleniach i warsztatach zarówno z tematyki fitness jak i fizjoterapii. Prekursorka zajęć „zdrowy kręgosłup” w Lublinie. Prowadzi ćwiczenia z seniorami, kobietami w ciąży oraz z dziećmi.

Andrzej Kępski, DDK Węglin

Andrzej Kępski

Anglista, edukator, dziennikarz muzyczny, DJ i wokalista. Od kilku lat naucza seniorów języka angielskiego w DDK „Węglin”. Bez stresu i kompetentnie.

Michał Lewartowicz

Michał Lewartowicz

Gitarzysta, pedagog, absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie w klasie kontrabasu, Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie w klasie gitary jazzowej oraz studiów pedagogicznych o specjalności Animator i Menedżer Kultury na UMSC. Uczestnik i laureat konkursów i festiwali muzycznych m.in.: Fama, Jazzda, Krokus Jazz Festival, Niemen Non Stop, Świdnik Jazz Festival, Dragon Folk Fest, Oland Celtic Irish Music Festival. Głównym nurtem jego zainteresowań jest muzyka jazz – fusion.

Rafał Maj, DDK Węglin

Rafał Maj

Miłośnik muzyki, a w szczególności rytmów afrykańskich i latynoskich. Debiutował w zespole poezji śpiewanej BBK, współtworzył formacje: Wadada, Jahiar Group, Skubańce, Color Squad. Kilkakrotnie występował z zespołami Słoma i Bębnoluby oraz Ritmodelia i Bloco Central. Od kilku lat gra w grupie Sambasim.

Anna Michałowska-Kotynia

Anna Michałowska-Kotynia

Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa, w specjalności wokalistyka jazzowa oraz kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Wyróżnia ją mocny, wyrazisty głos oraz pełna wyrafinowanego smaku ekspresja interpretacyjna. Jej charakterystyczna barwa sprawdza się w wielu odcieniach jazzowej wokalistyki – od mainstreamu po brzmienia współczesne.

juwenalia (23)

Agnieszka Milaniuk

Z wykształcenia muzyk (Wydział Artystyczny UMCS Lublin). Ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Chórzystka i aktorka Teatru Muzycznego w Lublinie, gdzie grała między innymi główne role w spektaklach „Pinokio” i „Jacek i Placek”. Stale współpracuję z Chórem Filharmonii „Lutnia Lubelska”.

40

Bartosz Pietrzyk

Absolwent Akademii Teatralno- Wokalnej Jerzego Turowicza w Lublinie i Warsztatów Aktorskich Doroty Zięciowskiej w Warszawie, doktorant UMCS na kierunku Nauki o mediach. Współpracuje z Filharmonią Lubelską i Teatrem Kameralnym w Lublinie, Teatrem Buffo w Warszawie, a także z Centrum Inicjatyw Artystycznych w Lublinie czy Teatrem PROSCENIAN.

Magdalena Piórkowska

Magdalena Piórkowska

Wieloletni nauczyciel wychowania fizycznego. Trener II klasy w lekkiej atletyce. Organizatorka wielu form aktywności ruchowej w terenie, wyjazdów sportowo-rekreacyjnych i wczasów odchudzających. Zajmuje się promocją zdrowia przez ruch i właściwe odżywianie. Propagatorka zdrowego stylu życia.

Paweł Mazur,fot.B.Żurawski

Pitzo

Tancerz, choreograf, nauczyciel tańca, producent i mc, menedżer i organizator – członek KontraBanda Crew, Keep It Funky Crew, New Boogie Down School, DDN, DCH. Ceni sobie wszechstronność i kreatywność opartą na oryginalnym ulicznym smaku, poznawanie i szanowanie historii i korzeni kultury hip-hop oraz street-dance. Inspiracji szuka u pionierów poszczególnych stylów. Jego program streszcza się w określeniu Brand New Old School, czyli stara szkoła w nowym wydaniu.

Bartosz Siwek, DDK Węglin

Bartosz Siwek

Aktor Teatru im. Hansa Christiana Andersena, absolwent Wydziału Lalkarskiego PWST we Wrocławiu. Zrealizował wiele ról na scenie. Człowiek, który prócz sceny kocha jej przedmioty. Uwielbia tworzyć lalki i scenografie. Na scenie myśli abstrakcyjnie, tworząc ciekawe postaci.

Sylwia Wójcik

Sylwia Wójcik

Muzyk, wokalistka, kulturoznawczyni. Już niebawem dyplomowana muzykoterapeutka. Obecnie współtworzy grupę MISS PAPIMA. Od wielu gra w zespole perkusyjnym SAMBASIM, który wykonuje tzw. „batucadę” – czyli perkusyjną muzykę rodem z Brazylii. Samochodem po brzegi wypełnionym bębnami odwiedza lubelskie przedszkola, w których prowadzi warsztaty bębniarskie dla najmłodszych.