Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Lipiec 2019
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031EC

Czas na trening!

Ostatni w tym sezonie trening DKŻ był bardzo intensywny. Chociaż prawdą jest, że tutaj każdy sam daje sobie pozytywny wycisk. Członkowie Klubu trenowali na ulubionych rekwizytach dopracowując znane sobie triki. Byli też i tacy, którzy postanowili na koniec spróbować czegoś zupełnie nowego, by ćwiczyć przez wakacje. Nowe triki podglądał i uchwycił obiektywem Bartek Żurawski.

Czas na trening!

Talerze wirowały, piłki i obręcze trzymały się równo w kaskadzie, by czasem płynnie wyskoczyć na jakiś nowy trik. A my trzymaliśmy balans na rowerkach i kuli. Były jeszcze inne ciekawe ćwiczenia. Zobaczcie sami! Z aparatem towarzyszył nam Jacek Świerczyński.

Czas na trening!

„Trening czyni mistrza” – wszyscy to powtarzają, a my trenujemy! Tym razem każdy wybrał sobie cel ćwiczeń i skupiał się na ulubionym rekwizycie, ucząc się nowych trików. Dzięki Jackowi Świerczyńskiemu możecie to zobaczyć.

Czas na trening!

Walka o skarpetki, delikatne piórka i trochę żonglerki to kompleksowa rozgrzewka do ekwilibrystyki i świetna zabawa! Każdy łapał balans na swoim ulubionym rekwizycie i kreatywnie trenował. Na koniec obejrzeliśmy niesamowity pokaz trików na wolnej drabinie. Dzięki Jackowi Świerczyńskiemu, który towarzyszył nam z aparatem, możecie to wszystko zobaczyć.

Czas na trening!

Słońce zaprosiło nas na zewnątrz i pomogło otworzyć sezon rowerowy na jednym kole. Trening na mniejszym sprzęcie zakończyliśmy konkursem z diabolo. Zdjęcia wykonał Jacek Świerczyński.

Czas na trening!

Żonglerka maczugami, wspólne tworzenie kombinacji trików, bycie tu i teraz – to stałe elementy warsztatów z cyklu „Dzielnicowy Klub Żonglerski”, które odbywają się dwa razy miesiącu w Dedeku! Zapraszamy do oglądania zdjęć z ostatniego spotkania DKŻ. Magię sztuczek uchwycił w swym obiektywie Jacek Świerczyński.

Czas na trening!

Jak utrzymać życiowy balans i zdrowe proporcje pomiędzy pracą, hobby i odpoczynkiem? Odpowiedź na to pytanie odkrywamy na spotkaniach w ramach projektu „Dzielnicowy Klub Żonglerski”, które odbywają się dwa razy w miesiącu w Dedeku. Zapraszamy do oglądania zdjęć autorstwa Jacka Świerczyńskiego z ostatnich zajęć, koordynowanych przez Monikę Kalinowską.

 

Czas na trening!

Zapraszamy do oglądania zdjęć z kolejnego treningu w ramach projektu „Dzielnicowy Klub Żonglerski”. Cyrkowe popisy uchwycił w swym obiektywie Jacek Świerczyński.