Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Październik 2017
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC

Kobiecość odzyskana

07/10/2017, godz. 10:00    

kobiecoscRobisz wiele dla wszystkich dookoła, a dla siebie niekoniecznie? Tyle się dzieje, że nie wiesz jak się nazywasz, a Twoja kobiecość utknęła gdzieś pod stosami prania i brudnych naczyń? A może najlepszym sposobem na zaopiekowanie się rodziną jest przypatrzenie się swoim własnym potrzebom?

„Kobiecość odzyskana to spotkanie wokół kształtowania się kobiecej siły w macierzyństwie. To czas na zatrzymanie się wokół potrzeb, które domagają się dostrzeżenia w intensywnej codzienności pełnienia wielu ról. To okazja do przyjrzenia się, jak kształtuje się nasze kobiece poczucie własnej wartości i pewności siebie. Będzie też o różnicach między wzbogacaniem życia a samopoświęceniem. Dotkniemy wątku kobiecych wyrzutów sumienia. Wreszcie o sile empatii dla siebie i praktykowaniu wdzięczności. Zapraszam”.

Anna Łagód

Prowadzenie – Anna Łagód – psycholog, terapeutka rodzinna, trener międzynarodowej fundacji Family-Lab Jaspera Juula. Towarzyszy parom, małżeństwom, rodzicom i dzieciom w szukaniu rozwiązań pracując głównie w nurcie Rodzicielstwa Bliskości, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Porozumienia bez Przemocy. Współzałożycielka jednego z pierwszych w Lublinie miejsc spotkań dla rodzin – Klubokawiarni FIKA oraz Wioski Więzi – grupy wzmacniającej dla rodziców. Prywatnie jest żoną i mamą czwórki dzieci.

Koordynacja – Paula Krać

Czas trwania – 2 godz.

Zapisy –  mymamy@ddkweglin.pl

Koszt udziału – 5 zł

UWAGA! Warsztat bez Dzieci! Zachęcamy, aby zatrudnić męża, dziadków, koleżanki, sąsiadki i podarować sobie ten czas!

O Cyklu:

Czy są takie tematy, które chciałybyście zgłębić? Rzeczy, które chciałybyście własnoręcznie zrobić, ale nie macie na to czasu? Ja mam cała listę!

„My Mamy – Trzecie Oblicze” to kolejna odsłona cyklu spotkań dla Mam. Tym razem opiekę nad warsztatami powierzono mi – czyli Mamie! Traktuję to jako symboliczne zaproszenie Nas wszystkich do współtworzenia tych spotkań. Chcę, by były one odpowiedzią na Nasze potrzeby –  wyjścia z domu, spotkania z innymi Mamami, zrobienia czegoś twórczego i przede wszystkim zgłębienia wiedzy na nurtujące nas tematy. Na spotkaniach możemy zrobić wszystko to, na co w domu nie mamy czasu ani warunków. Warsztaty manualne będą przeplatać się z warsztatami wiedzy o rodzicielstwie i rozwoju osobistego. Mamo, jeśli potrzebujesz złapać oddech i zaczerpnąć inspiracji – zapraszamy! Wydarzeniom odbywającym się w ramach cyklu „My Mamy – Trzecie Oblicze” patronuje portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+