Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Grudzień 2016
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Kalendarz

Godność Czyniącego Dobro

Zapraszamy do Dedeku na uroczystość wręczenia wyróżnienia „Godność Czyniącego Dobro”.

Depresyjna podróż Gęsi

Serdecznie zapraszamy na spektakl, inspirowany sztuką Marty Guśniowskiej „A niech to gęś kopnie?” w wykonaniu uczestników „Warsztatu Teatralnego dla Rodziców”.

„Tylko aniołowie mają skrzydła” Howard Hawks

Serdecznie zapraszamy na ósmą odsłonę spotkania w ramach cyklu „Akademia Zapomnianych Arcydzieł Filmowych – Cary Grant”.

Warszawskie Combo Taneczne

W ramach Cyklu „Peryferia” zapraszamy na koncert zespołu, który zaprezentuje piękne piosenki warszawskie we współczesnym brzmieniu i w aranżacjach bliskich oryginałom.

„Drapieżne maleństwo” Howard Hawks

Na siódmym spotkaniu w ramach cyklu „Akademia Zapomnianych Arcydzieł Filmowych – Cary Grant” kontynuujemy szaleńczą przygodę z odmianą „screwball comedy”. Zapraszamy!

Wieczne Czytanie / Mickiewicz

Zapraszamy Państwa na dziewiąte spotkanie w ramach Cyklu „Wieczne Czytanie”, poświęcone twórczości Adama Mickiewicza. Najpiękniejsze ballady naszego Wieszcza usłyszymy w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej.

Cudne wianki

Na grudniowych warsztatach z cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” odpowiemy na pytanie jak przystroić dom, aby wyglądał świątecznie i zajmiemy się wyplataniem wianków na drzwi. Zapraszamy!

Kolędy wschodniosłowiańskie

Serdecznie zapraszamy na ostatni w tym roku koncert z cyklu „Muzyczna podróż w czasie”. W grudniu zapoznamy się z różnorodnością i niepowtarzalnością muzyki wschodniosłowiańskiej.

Jest moda na święta – plastyczne szaleństwo

Zanim pochłoną Cię świąteczne zakupy i porządki, odwiedź DDK „Węglin”. Wspólnie przygotujmy się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia na Niezwykłych Warsztatach Gwiazdkowych w DDK „Węglin”!