Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Listopad 2016
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930EC
Kalendarz

„Naga prawda” / Leo McCarey

Na szóstym spotkaniu w ramach cyklu „Akademia Zapomnianych Arcydzieł Filmowych – Cary Grant” obejrzymy rewelacyjną screwball comedy wielkiego mistrza Leo McCareya, który otrzymał za ten film Oscara za reżyserię. Serdecznie zapraszamy!

Opowieść o okrutnym zbójniku Folsztyńskim i nieszczęsnym kacie Holczuszce / Jarosław Gajewski

W ramach cyklu Teatr Jednego Aktora serdecznie zapraszamy na monodram „Opowieść o okrutnym zbójniku Folsztyńskim i nieszczęsnym kacie Holczuszce” w wykonaniu wybitnego polskiego aktora teatralnego Jarosława Gajewskiego.

Wieczne Czytanie / Słonimski i Tuwim

Ósme spotkanie w ramach Cyklu „Wieczne Czytanie” poświęcone będzie twórczości Antoniego Słonimskiego i Juliana Tuwima. Utwory poetów przeczyta wybitna polska aktorka teatralna Beata Fudalej. Serdecznie zapraszamy!

„Sylvia Scarlett” George Cukor

Serdecznie zapraszamy na piąty seans filmowy, w trakcie którego obejrzymy niezwykłą komedię romantyczną, bazującą na czarze i komediowym talencie młodych jeszcze Katharine Hepburn i Cary Granta.

Głos Seniorów / Agnieszka Krawiec

Co zrobić, żeby nasz głos był słyszalny? Jak dostać się z tematem do mediów? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w trakcie wydarzenia z cyklu „Spotkanie z Gościem”, w ramach działalności Klubu „Aktywni 50+”. Serdecznie zapraszamy!

Ence pence podaj ręce

Na kolejnym spotkaniu w ramach cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” zastanowimy się nad najważniejszymi potrzebami rodziców i sposobami, jak je zabezpieczyć. Porozmawiamy o tym, co możemy zrobić w momentach trudnych oraz w jaki sposób regulować własne i dziecięce emocje. Zapraszamy!

Wielka klasyka, cz. 1: Édith PIAF i Jacques BREL

Na drugim spotkaniu w ramach nowego cyklu – „MONSIEUR SORBET PREZENTUJE spotkania z piosenką francuską” zapoznamy się (albo, jako koneserzy, odkryjemy na nowo) z biografiami Édith Piaf i Jacques Brela. Serdecznie zapraszamy!

„Klasyczne inspiracje Leszka Możdżera” – gra Kamil Turczyn

W listopadzie mamy niezwykłą gratkę dla wielbicieli muzyki klasycznej i jazzu. To niecodzienne połączenie dwóch muzycznych światów przedstawimy Państwu na kolejnym koncercie w ramach cyklu „Muzyczna podróż w czasie”. Zapraszamy!