Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Październik 2016
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31EC
Kalendarz

„Lady Lou” Lowell Sherman

Bez niej, bez jej wpływu i charyzmy, Ameryka byłaby nadal purytańskim zaściankiem. Największa obyczajowa buntowniczka pop-kultury i proto-feministka. O kim mowa? Dowiecie się na kolejnym spotkaniu w ramach cyklu Akademia Zapomnianych Arcydzieł Filmowych.

Życie i śmierć Janiny Węgrzynowskiej / Ludomir Franczak

W ramach Festiwalu Konfrontacje Teatralne serdecznie zapraszamy do Galerii Labirynt na projekt działania scenicznego Ludomira Franczaka, którego głównym tematem są życie i śmierć Janiny Węgrzynowskiej. Projekt budowany będzie w oparciu o archiwum artystki.

„Powiew luksusu” Delbert Mann

Bogaty biznesmen i biedna dziewczyna ze wsi próbująca swych sił w wielkim mieście. Czy to tylko interesowny romansik czy może jednak miłość? Odpowiedź znajdziemy na trzecim spotkaniu z cyklu Akademia Zapomnianych Arcydzieł Filmowych. Zapraszamy!

Torba na 5!

W związku z obchodami 5-lecia istnienia Dzielnicowego Domu Kultury „Węglin” mamy przyjemność zaprosić na niezwykłe, twórcze warsztaty, połączone z konkursem. Nagrodą dla autora zwycięskiego projektu jest 12-miesięczny karnet na wszystkie odpłatne wydarzenia w DDK „Węglin”!

Chodź na spacer! / Lubelski „Spacerownik teatralny”

Serdecznie zapraszamy na trzecią edycję projektu „Spacerownik teatralny”. Spacer „Teatra w Lublinie”, który obejmie siedem miejsc historycznie związanych z teatrem, poprowadzi Dominik Gac.

Ciąg dalszy nastąpi…

Mamy przyjemność zaprosić Wszystkich na odsłonięcie muralu na ścianie elewacji wejściowej Dzielnicowego Domu Kultury „Węglin”. Autorem pracy jest Kamil Kuzko, twórca obrazów monumentalnych w Polsce i za granicą. Wstęp wolny!

5 rok Kiosku ze sztuką

Kiosk ze sztuką działa już piąty rok. W związku z tym serdecznie zapraszamy na otwarcie nowej wystawy oraz do wspólnej dyskusji, podczas której postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie – co dalej?

MAMminiPLAN

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”. Na spotkaniu Prowadząca podzieli się osobistymi doświadczeniami w ograniczaniu wszechobecnej chemii i efektami prób życia bliżej natury.

Misja Mediów / Monika Sawka

Serdecznie zapraszamy Seniorów na kolejne spotkanie w ramach działalności Klubu „Aktywni 50+”, które poprowadzi redaktor TVP Lublin – Monika Sawka. Wstęp wolny!

Prekursorzy: Charles Trenet, Georges Brassens

Serdecznie zapraszamy na pierwsze wydarzenie w ramach nowego cyklu – „MONSIEUR SORBET PREZENTUJE spotkania z piosenką francuską”, które poprowadzi Richard Sorbet.