Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Wrzesień 2016
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930EC
Kalendarz

PIĘKNIE ŁADNIE / monodram Katarzyny Pawłowskiej

W ramach Cyklu „Teatr Jednego Aktora” serdecznie zapraszamy na zrealizowany pod szyldem Teatru Porywacze Ciał – monodram „Pięknie ładnie” w wykonaniu Katarzyny Pawłowskiej.

69 DUO

Wraz z nowym sezonem powracamy do prezentowania muzyki klasycznej w zupełnie nowej odsłonie! Na pierwszym, jesiennym koncercie wystąpią: Marcin Kozioł i Szymon Jabłoński w niezwykle ciekawym instrumentarium. Zapraszamy!

PRZEpyszneTWORY

To jest ostatni moment na przygotowanie zapasów na zimę! Na pierwszym, powakacyjnym spotkaniu z Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” poznamy sprawdzone i zdrowe przepisy na przepyszne przetwory. Zapraszamy!

Wszystko się ułoży / Mozaika na Węglinie

Serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów „Wszystko się ułoży”, przygotowany przez Społeczną Pracownię Mozaiki we współpracy z Dzielnicowym Domem Kultury „Węglin”. Wstęp wolny!

WIECZNE CZYTANIE / WITKACY

Siódma odsłona Cyklu „Wieczne Czytanie” poświęcona będzie twórczości Stanisława Ignacego Witkiewicza. Utwory Witkacego przeczyta wybitny polski aktor – Jan Peszek. Serdecznie zapraszamy!

Kultura w Internecie / Agnieszka Jarmuł

Z Cyklu „Spotkanie z Gościem”, w ramach działalności Klubu „Aktywni 50+”, zapraszamy Seniorów na spotkanie dotyczące kultury w Internecie. Wstęp wolny!

„Złodziej w hotelu” Alfred Hitchcock

W ramach cyklu Akademia Zapomnianych Arcydzieł Filmowych serdecznie zapraszamy na wspólne oglądanie „Złodzieja w hotelu” w reżyserii Alfreda Hitchcocka. Seansowi z całą pewnością będzie towarzyszyła duża dawka strachu i humoru!

„Arszenik i stare koronki” Frank Capra

W ramach naszej Filmowej Akademii zapraszamy na „Arszenik i stare koronki”. Broadwayowski przebój na pewno dostarczy widzom znakomitej rozrywki, dzięki niezrównanej ekranizacji mistrza Franka Capry.