Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Maj 2016
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC
Kalendarz

Święto wyspy

Zapraszamy na spotkanie z mieszkańcami wyspy, prezentację ich kultury i sztuki. Warsztaty integracyjne podsumowują projekt edukacyjny „Wyspa Seniorita”, który odbył się w ramach działań Klubu „Aktywni 50+”.

Matka Polka Teatralna. Konkurs

Matki i niematki z Lublina wymyśliły wynalazki niezbędne do tego, by przetrwać jako matka. Zapraszamy na spektakl o macierzyństwie, w Lubelskiej Gazecie Teatralnej „Proscenium”, wymieniony jako trzeci najlepszy spektakl lubelskiego sezonu teatralnego 2014/2015!

Trio Kabulska / Harelau / Tyrawska-Kopeć

Na majowym koncercie z Cyklu „Muzyczna podróż w czasie” spotkamy się w epoce romantyzmu. Na scenie wystąpi trio niezwykle utalentowanych osób, których połączyło zamiłowanie do wspólnego muzykowania wokalnego i instrumentalnego.

„Ryzykowna gra” Lewis Milestone

Zapraszamy na muzyczną komedią kryminalną – kolejny seans w ramach Akademii zapomnianych arcydzieł filmowych – KINO MUZYKI! Przednia zabawa!

Enchanted Hunters

W ramach Cyklu „Peryferia” zapraszamy na koncert jednego z najciekawszych polskich zespołów młodego pokolenia! Na koncercie w DDK „Węglin” przedstawi swoje nowe, nieopublikowane jeszcze utwory z zapowiadanej na jesień płyty!

Magiczna rękawiczka

Czasami trudno dogadać się z rodzeństwem i kolegami. Lalki teatralne wiedzą jak temu zaradzić! Warsztaty pacynkowe dla Dzieci od lat 5 i Rodziców poprowadzą aktorzy Teatru im. H. Ch. Andersena. Zapraszamy na warsztaty w ramach Cyklu „Dziecinada – Ważne sprawy przez zabawy”!

„West Side Story” Robert Wise

Arcydzieło dojrzałej filmowej formy musicalu. 10 nagród Akademii Filmowej w najważniejszych kategoriach. Złote Globy i inne prestiżowe nagrody. Zapraszamy na najsłynniejszy musical w dziejach kina!

W przestrzeni dźwięków / Alina Bąk

Z Cyklu „Spotkanie z Gościem”, w ramach działalności Klubu „Aktywni 50+”, zapraszamy Seniorów na warsztaty pracy z dźwiękiem. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób powstają dźwięki, czym się różnią, jak się nazywają i do czego są nam potrzebne.

Hip, hip, hurra!

„Koń jaki jest, każdy widzi”, ale nie każdy miał okazję bliżej poznać. Z Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” zapraszamy Mamy na warsztaty hipoterapii. Gwarantujemy odpoczynek od codziennego zabiegania i natłoku spraw oraz relaks na łonie natury!

Dlaczego święci Caravaggia mają brudne nogi?

Dlaczego plebejskie twarze i brudne nogi świętych mają taką moc? Zapraszamy na kolejne spotkanie z Cyklu „Dlaczego Mona Lisa się uśmiecha?” i wspólne odkrywanie tajemnic dzieł sztuki!