Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Kwiecień 2016
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Kalendarz

Ladies Quartet

Na trzecim koncercie z Cyklu „Muzyczna podróż w czasie” spotkamy się w epoce Haydna, Mozarta i Beethovena. W wykonaniu zespołu Ladies Quartet usłyszymy dzieła najwybitniejszych kompozytorów epoki klasycyzmu. Wstęp wolny, zapraszamy!

Kultura i bezpieczeństwo w sieci / Katarzyna Humieniuk

Z Cyklu „Spotkanie z Gościem”, w ramach działalności Klubu „Aktywni 50+”, zapraszamy Seniorów na warsztaty o tym jak w szybki i prosty sposób zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas korzystania z internetu. Wstęp wolny!

„Wyższe sfery” Charles Walters

Doborowa obsada gwiazd muzyki i filmu! Musical, który zwiastował nowoczesne kino muzyczne w konwencji bliższej epoce rock’n’rolla! W ramach Akademii Zapomnianych Arcydzieł Filmowych – KINO MUZYKI zapraszamy na kolejny seans filmowy!

„Gigi” Vincente Minnelli

W ramach Akademii Zapomnianych Arcydzieł Filmowych – KINO MUZYKI zapraszamy na amerykański musical nagrodzony Oscarem dla najlepszego filmu roku 1958. W roli głównej Leslie Caron.

Krzepka kalarepka

Jak przyrządzić zdrowe słodkości i co to znaczy prawidłowo się odżywiać, opowie Karina Taszbajew. Z Cyklu „Dziecinada – Ważne sprawy przez zabawy” zapraszamy na warsztat kulinarny dla Dzieci od lat 5 i Rodziców.

Motyle nocy

Motyle nocy, tajemnicza i inspirująca kultura Kraju Kwitnącej Wiśni – temu przyjrzymy się na wiosennym spotkaniu z Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”. Warsztat o gejszach poprowadzi pasjonatka kultury japońskiej, Marta Wysocka.

Ele mele ukulele!

W rytm melodii małej gitarki zatańcz z nami hawajski taniec! Tematem przewodnim kolejnego spotkania z Cyklu „Rodzinne Poranki Muzyczne” będzie ukulele i guitalele. Zapraszamy!

Melomama

Mamo, jesteś melomanką i lubisz słuchać muzyki na żywo? Muzyka jest na wyciągnięcie ręki! Spotkanie dla Mam, które kochają muzykę, ale nie wiedzą gdzie w Lublinie jest najlepiej grane, poprowadzi Renata Kamola. Zapraszamy!

Dokalski / Cieślak / Steinbrich / Miarczyński

Z Cyklu „Peryferia” zapraszamy na koncert – spotkanie czterech muzyków, których łączy zainteresowanie muzyką improwizowaną, free jazzem, a także muzyką współczesną i tradycyjną. Wstęp wolny!

Arnolfini czy nie Arnolfini? Kogo i co przedstawia obraz van Eycka?

„Portret małżonków Arnolfinich” jest jednym z najbardziej skomplikowanych i najczęściej analizowanych obrazów w historii malarstwa europejskiego. Zapraszamy do wspólnego odkrywania tajemnic dzieła Jana van Eycka!