Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Marzec 2016
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031EC
Kalendarz

Wielkanocne Warsztaty Wiosenne – Złap zająca!

Przygotujmy się razem do nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy! Zapraszamy na rodzinne warsztaty manualne, wspólne muzykowanie, zabawy i szukanie zająca! Nie zabraknie też szlagieru – „Małe Duże Jajo Kurze!”.

Senza Battuta

Epoka Bacha i Vivaldiego zaowocowała powstaniem nowych form: koncertu, symfonii, sonaty i opery. Podczas drugiego koncertu w ramach Cyklu „Muzyczna podróż w czasie” muzykę barokową zaprezentuje zespół Senza Battuta. Zapraszamy!

ML TRIO

Z Cyklu „Peryferia” zapraszamy na koncert ML Trio. Muzyka grana przez zespół to jazz-fusion w czystej postaci. Większość kompozycji wykonywanych na koncertach to autorski materiał lidera projektu, Michała Lewartowicza. Wstęp wolny!

Z kulturą o kulturze / Agnieszka Mazuś

Z Cyklu „spotkanie z Gościem” w ramach działalności Klubu „Aktywni 50+” zapraszamy Seniorów, miłośników sztuki i pisania o sztuce na warsztaty, które poprowadzi Agnieszka Mazuś, redaktorka Dziennika Wschodniego .

Mamy palmę na wiosnę!

W związku z nadchodzącymi wiosną i Wielkanocą zabieramy się za robienie wiosennych i świątecznych dekoracji. Na warsztat bierzemy palmy. Jak zrobić oryginalną palmę wielkanocną nauczy Mamy Balbina Wojciechowska.

Scrapbooking z jajami

Pamiętasz jeszcze jaka to przyjemność wyciągnąć ze skrzynki pocztówkę z życzeniami? Mamo, zrób własnoręcznie niepowtarzalną kartkę wielkanocną! Zapraszamy na warsztat kartkowy, który poprowadzi Marta Kożuch-Frączek.

Kobiece szepty przeszłości / wernisaż wystawy

Pod okiem artysty-fotografa Marcina Szwaczko, Kiosk ze sztuką zamienił się w atelier fotograficzne z XIX wieku. Uczestniczki projektu poczuły się jak za czasów Izabeli Łęckiej z „Lalki” Bolesława Prusa. Zapraszamy na wernisaż wystawy!

„Parada Wielkanocna” Charles Walters

Specjalnie na święta powracamy do złotej ery musicalu w nastroju wielkanocnym. Zapraszamy na popis taneczny i wokalny wielkiej musicalowej dwójki: Judy Garland i Freda Astaire’a!

„Żegnaj ptaszyno” George Sidney

„Bye Bye Birdie”, hit sezonu „59-60” na Broadwayu, mistrzowska satyra rewolucji rock’n’rollowej na musicalowej scenie! Zapraszamy na kolejny seans w ramach Akademii Filmowej!

„Od przodu i od tyłu” Mateusz Nowak

W ramach Cyklu „Teatr Jednego Aktora” zapraszamy na wielokrotnie nagradzany na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach, monodram w wykonaniu Mateusza Nowaka! Spektakl tylko dla widzów dorosłych!