Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Luty 2016
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29EC
Kalendarz

„Ja, Maria” Mirella Rogoza-Biel

W ramach Cyklu „Teatr Jednego Aktora” zapraszamy na monodram oparty na biografii słynnej noblistki Marii Curie-Skłodowskiej w wykonaniu Mirelli Rogozy-Biel, aktorki Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie.

„Cały ten zgiełk” Bob Fosse

Kolejny seans w ramach Akademii Filmowej to film nagrodzony czterema Oscarami, w reżyserii geniusza późnego musicalu polityczno/psychologicznego! Zapraszamy na „All that jazz”!

„OD PRZODU I OD TYŁU” – NA WALENTYNKI

W ramach Cyklu „Teatr Jednego Aktora” zapraszamy na wielokrotnie nagradzany na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach, monodram w wykonaniu Mateusza Nowaka! Spektakl tylko dla widzów dorosłych!

„Grek Zorba” Mihalis Kakogiannis

Zapraszamy na film będący adaptacją powieści greckiego pisarza Nikosa Kazantzakisa, który wywalczył trzy nagrody Akademii, z genialną, taneczną muzyką Theodorakisa!

Mamo, wyeksponuj się!

Odwieczny wakacyjny problem – zwiedzanie muzeów i galerii z dziećmi. Chciałabyś, żeby Twoje pociechy czerpały z tego radość i podziwiały piękno sztuki? Jak je zachęcić? Mamo, dowiedz się jak rozmawiać z najmłodszymi o sztuce! Zapraszamy na warsztat!

„Mieszczanin szlachcicem” Jean Baptiste Molier

Amatorski Teatr Towarzyski zaprasza na spektakl w adaptacji i reżyserii Dariusza Borucha z muzyką Mateusza Dąbrowskiego! Wstęp wolny!

„Alta” Kapela Zamkowa

Rozpoczynamy nowy cykl koncertów w DDK „Węglin” – „Muzyczna podróż w czasie”! Na początek koncert zespołu „Alta” specjalizującego się w wykonywaniu muzyki świeckiej i religijnej epoki renesansu!

MASKARADA – warsztaty tworzenia scenografii

Zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne tworzenie scenografii do karnawałowego balu maskowego MASKARADA! Zapewniamy radosną atmosferę, ferment twórczy i materiały. Przyjdź! Wykaż się wyobraźnią i talentem!

MASKARADA

Karnawał w Rio? Karnawał w Wenecji? Karnawał na Węglinie! Zapraszamy Dzieci na bal maskowy! Stworzymy hymn karnawału! Przejdziemy radosnym korowodem przebierańców! Zatańczymy w rytmie salsy, samby i walczyka!

Mikołaj Trzaska Solo

Z Cyklu „Peryferia” zapraszamy na solowy koncert Mikołaja Trzaski, ikony jazzowej awangardy w Polsce. Jego instrumentarium to klarnet basowy oraz saksofon altowy. Usłyszymy autorskie utwory, które już wkrótce pojawią się na solowym albumie artysty.