Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”,  ul. Judyma 2a,  20-716 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 10    /    fax: (81) 466 59 11   /   e-mail: info@ddkweglin.pl

DDK Węglin
DDK Czuby Południowe
Marzec 2015
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC
Kalendarz

WIOSENNE PORZĄDKI

Zróbmy razem porządek na Święta! Zapraszamy do udziału w Wielkanocnych Warsztatach Wiosennych, które w tym roku odbędą się pod hasłem Wiosenne Porządki. Do zobaczenia w Dedeku!

„Cień człowieka” Anthony Asquith

Krótka wyprawa za ocean, ku filmowi europejskiemu. Zapraszamy na kolejne spotkanie filmowe w DDK „Węglin”!

Toccata variata, czyli rzecz o muzycznej zmienności…

Różne sposoby funkcjonowania wariacji na temat (tematu z wariacjami) w muzyce m.in. Jana Sebastiana Bacha. Zapraszamy na szóste spotkanie z prof. Markiem Kęsikiem.

„Niebiosa mogą zaczekać” Ernst Lubitsch

Zapraszamy na kolejny seans w ramach Akademii. Zobaczymy jedną z najpiękniejszych filmowych baśni o miłości!

ZAPIS AUTOMATYCZNY – monodram Macieja Adamczyka

W ramach Cyklu „T1A” zapraszamy na wyjątkowy monodram Macieja Adamczyka – Teatr Porywacze Ciał.

Ciao bambino!

W ramach Cyklu „Dziecię w Świecie” zapraszamy na podróż do słonecznej Italii! Dzieci poznają podstawowe zwroty w języku włoskim, przeróżne ciekawostki i prawdziwego Włocha! Arrivederci!

Mama, wake up! Make up!

W ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” zapraszamy Mamy na odkrywanie tajników makijażu. Pod czujnym „smoky eye” Mistrzyni spotkania każda Mama wykona makijaż wieczorowy.

Pojedynek z bogami – „Apollo i Marsjasz” Tycjana

Z czego mogło wynikać non finito ostatnich obrazów Tycjana? Czy przedstawione na nich tematy są przypadkiem?Zapraszamy na kolejne spotkanie z Cyklu „Dlaczego Mona Lisa się uśmiecha?”

Damy i Huzary

Amatorski Teatr Towarzyski zaprasza na komedię Aleksandra Fredry „Damy i Huzary” w adaptacji i reżyserii Dariusza Borucha.

Spis Treści / Ewa Skibińska

Ewa Skibińska, aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa będzie gościem kolejnego spotkania z Cyklu „Spis Treści”. Zapraszamy!